Projectleider E/W bloemenveiling

Weet jij de controle te houden over de voortgang en planning van een project? Werk jij zeer procesmatig en kun je goed samenwerken? Dan is deze functie als Technisch Projectleider iets voor jou!

De locatie van het project is Naaldwijk, op de grootste snijplanten en bloemen teelt van Nederland met een oppervlakte van wel 860.000 m2. Jij krijgt de leiding over de technische installaties van deze enorme oppervlakte. Durf jij de uitdaging aan? Lees dan verder en solliciteer!

Functieomschrijving

Functieomschrijving

Als technisch Projectleider ligt jouw uitdaging in het optimaal realiseren van de grote integrale utilitaire projecten, waar jij verantwoordelijk bent voor de technische installaties. Je streeft continu naar een hoge klanttevredenheid. In samenwerking met je team ben je verantwoordelijk voor de planning, materieel- en materiaalvoorziening voor één of meerdere projecten. Je optimaliseert het uitvoeringsproces en bent iedere keer weer op zoek naar verbeteringspotentieel. Binnen deze afwisselende functie ben je financieel verantwoordelijk voor jouw project en draag jij mede zorg voor de persoonlijke ontwikkeling van je teamleden.

Jouw talent

Jouw talent

  • hbo denk- en werkniveau.
  • beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift.
  • minimaal 8 jaar aantoonbare werkervaring als Projectleider technische installaties.
  • zowel zelfstandig- als in teamverband kun je professioneel werken.
  • je bent sociaal, resultaatgericht en technisch onderlegd.
  • je bent stressbestendig.
  • je beschikt over uitstekende beheersing van de Engelse taal.

What's in it for you?

What's in it for you?

Werken bij Velox betekent werken aan spraakmakende projecten. Op toplocaties. Met inspirerende mensen. Maar ook aan jezelf, want wij vinden persoonlijke en professionele ontwikkeling heel belangrijk. Net als een goede balans tussen werk en privé.

Daarom profiteer je als Projectleider technische installaties van:

  • een salaris tussen 4500 - 5500 euro op basis van jouw kennis en ervaring.
  • minimaal 25 vakantiedagen.
  • deelname aan de pensioenvoorziening StiPP.
  • de mogelijkheid om na dit project weer op andere interessante projecten aan de slag te gaan.
  • een uitnodiging voor onze zomer-BBQ en winterborrel, naast de eventuele activiteiten die je opdrachtgever organiseert.
  • een uitgebreide keuze aan door Velox betaalde cursussen en opleidingen.
  • ben je ZZP'er? Wij denken graag met je mee!

Waarom Velox?

VELOX CONNECTS WINNERS. WE ALL WIN TOGETHER

Waarom Velox?

Professionals zoals jij hebben het tegenwoordig voor het uitzoeken. Een legio aan uitdagende projecten en prachtige opdrachtgevers. Dus waarom zou je je aan Velox verbinden? Kortgezegd: omdat je bij Velox bij een club vernieuwers werkt. Waar je samen met andere frontrunners werkt aan de toekomst van de bouwsector. Gelijkgestemden die het liefst vóór op de golf van verandering zitten. En daar met volle teugen van genieten. Maar ook omdat we samen de laatste ontwikkelingen delen. Je inspireren. Zodat we jouw groeicurve laten exploderen tot ongekende hoogten. Daarom dus.

WE BRING YOU THE FUTURE

WE BRING YOU THE FUTURE

De route naar jouw nieuwe job

  • sollicitatie verstuurd Binnen 1 werkdag nemen wij contact met je op
  • Intakegesprek Wie ben jij en wat zijn jouw ambities?
  • Projectgesprek Kennismakingsgesprek met de opdrachtgever en het project. Is er een klik? Dan vindt er nog een vervolggesprek plaats met het team
  • Contract Ondertekenen Gefeliciteerd met je nieuwe job! Het aftellen tot je eerste werkdag kan beginnen.
  • Start bij velox Welkom bij het team van vernieuwers!

meer interessante vacatures

Solliciteer direct!

Om verder te kunnen gaan, voer gegevens in bij de gemarkeerde velden.
Er is iets verkeerd gegaan tijdens versturen. Probeer het nogmaals of neem contact met ons op.

Contact

Vragen of interesse? Referentie: 4178

Ik ben elke werkdag tussen 7:00 en 19:00 bereikbaar.
Heb je nog vragen?
MBaga Zonneveld Consultant Business Development Installatietechniek
MBaga Zonneveld