NIEUWS
24 juni 2021

Meeste vierkante meters worden komende jaren in het Westen en Noord-Brabant opgeleverd

In de Whitepaper 'Kansen voor de bouw 2021-2023' deelt Cobouw een heleboel interessante insights. Een vooruitblik op 2021-2023 leert ons hoeveel vierkante meters er de komende jaren per provincie worden opgeleverd.

Noord- en Zuid-Holland lopen flink voor op andere provincies

Misschien logisch, maar in Noord- en Zuid-Holland verwacht Cobouw dat de meeste vierkante meters worden opgeleverd de komende drie jaar. Opvallend zijn de verschillen tussen Noord- en Zuid-Holland, waarbij in Noord-Holland dit jaar veel meer vierkante meters worden opgeleverd dan in 2023, terwijl dat in Zuid-Holland juist andersom is.


2021 (mยฒ)2022 (mยฒ)2023 (mยฒ) 
Noord-Holland1.300.0002.600.0001.900.000
Zuid-Holland2.300.0002.600.0002.000.000
Noord-Brabant1.400.0001.500.000650.000
Utrecht600.000950.000900.000
Gelderland800.000900.000600.000
Limburg750.000275.000100.000
Overijssel450.000300.000200.000
Groningen250.000450.000275.000
Zeeland200.000245.000230.000
Flevoland350.000200.00050.000
Friesland250.000200.00020.000
Drenthe200.000150.00050.000


Weten bij welke projecten die vierkante meters terecht komen?

Met de Velox Projectkalender zie je per maand welke grote projecten er komend half jaar van start gaan. Meld je hier aan >
En in ons projectenoverzicht zie je welke grote projecten al in aanbouw zijn (en waar Velox-collega's aan hebben bijgedragen)

Meer nieuws

Contact

Vragen of interesse?

Ik ben elke werkdag tussen 7:00 en 19:00 bereikbaar.
Heb je nog vragen?
Kisito Zonneveld Consultant Bouw, Installatie- en Civiele techniek
Kisito Zonneveld