NIEUWS
21 september 2021

De meeste woningen komen in Zuid-Holland

Een inventarisatie van de nieuwbouwplannen (exclusief herstructurering en transformaties).

Netto plancapaciteit voor de periode 2021-2029

Provincie2021-20242025-20292021-2029
Zuid-Holland151.900128.400280.200
Noord-Holland116.400104.500220.900
Noord-Brabant78.50030.800109.300
Utrecht47.20058.700105.900
Gelderland56.00033.70089.600
Overijssel24.10020.30044.400
Flevoland18.60020.40038.900
Limburg10.2009.20019.400
Groningen11.9007.10019.000
Drenthe7.5005.50013.000
Friesland7.3005.30012.600
Zeeland5.7002.2007.900
Nederland535.300426.000961.300


Bron: ABF, inventarisatie plancapaciteit voorjaar 2021


Bekijk de woningkaart met legenda op deze pagina.

Meer nieuws

Contact

Vragen of interesse?

Ik ben elke werkdag tussen 7:00 en 19:00 bereikbaar.
Heb je nog vragen?
Kisito Zonneveld Consultant Bouw, Installatie- en Civiele techniek
Kisito Zonneveld