NIEUWS
05 juli 2021

€14,5 miljard aan aanneemsommen in Noord- en Zuid-Holland in komende 3 jaar

In de Whitepaper 'Kansen voor de bouw 2021-2023' deelt Cobouw een heleboel interessante insights. Een vooruitblik op 2021-2023 leert ons hoe hoog de aanneemsommen zijn van de projecten van de komende jaren. Noord- en Zuid-Holland samen flink aan kop.

Noord- en Zuid-Holland lopen flink voor op andere provincies

Misschien logisch, maar in Noord- en Zuid-Holland zijn de ramingsbedragen van de projecten veruit het hoogst de komende drie jaar. Opvallend is dat in de meeste provincies de ramingsbedragen in 2022 hoger zijn dan in 2021 en 2023.


2021 (€ x 1 miljoen)2022 (€ x 1 miljoen)2023 (€ x 1 miljoen) 
Noord-Holland1.5442.915 2.597
Zuid-Holland2.2362.8412.404
Noord-Brabant1.3181.5001.140
Utrecht676923758
Gelderland7201.010697
Limburg480300101
Overijssel407380250
Groningen329563268
Zeeland169332275
Flevoland42622337
Friesland22617022
Drenthe224160105


Deze cijfers zijn in lijn met het aantal vierkante meters van de projecten die in de 12 provincies gerealiseerd worden.

Weten aan welke projecten zoveel wordt besteed?

Met de Velox Projectkalender zie je per maand welke grote projecten er komend half jaar van start gaan, en wat hun ramingen zijn. Meld je hier aan >
En in ons projectenoverzicht zie je welke grote projecten al in aanbouw zijn (en waar Velox-collega's aan hebben bijgedragen).

Meer nieuws

Contact

Vragen of interesse?

Ik ben elke werkdag tussen 7:00 en 19:00 bereikbaar.
Heb je nog vragen?
Kisito Zonneveld Consultant Bouw, Installatie- en Civiele techniek
Kisito Zonneveld